Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Wtyczki
Hintamp
Rozszerzenie przeznaczone do użytku z popularnym odtwarzaczem plików muzycznych Winamp. Umożliwia wyświetlanie okna podpowiedzi za każdym razem gdy rozpocznie się odtwarzanie nowego utworu. Okno to zawiera informacje pobrane z Winampa, takie jak tytuł i wykonawca utworu, numer na liście odtwarzania a także jego długość oraz bitrate i samplerate.
OHM Samurize Plugin
Rozszerzenie pozwalającą aplikacji Samurize na komunikację z programem Open Hardware Monitor. Samurize to jeden z programów umożliwiających rozbudowę systemowego Pulpitu oraz Paska zadań o dodatkowe elementy - tzw. widżety. Open Hardware Monitor to aplikacja pozwalającą na odczyt różnego rodzaju wartości związanych ze sprzętem, np. aktualnej temperatury bądź stopnia obciążenia procesora czy karty graficznej. Dzięki tej wtyczce możliwym stanie się wyświetlanie w ramach widżetów Pulpitu informacji udostępnionych przez Open Hardware Monitor i tym samym monitorowanie na bieżąco parametrów sprzętu.
Moo Man
Rozszerzenie mające na celu uprzyjemnienie korzystania z klienta każdemu uczestnikowi biorącemu udział w jednym z projektów koordynowanych przez D.net. Aplikacja ta może wydawać losowy dźwięk za każdym razem gdy zakończy się przetwarzanie jednego pakietu składającego się na dany projekt. Dostarczony razem z programem zestaw dźwięków pozwala przekształcić komputer w... muczące zwierzę.
Stat-U
Rozszerzenie pozwalające zbudować na podstawie pliku LOG programu Serv-U - i innych kompatybilnych aplikacji - listę ściąganych plików zawierającą: ścieżkę do danego pliku, ilość ściągnięć, a także datę ostatniego pobrania. Listę można bardzo łatwo przeszukiwać, a także eksportować.

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.