Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Łącza
Ja w Sieci
Zamieszczone poniżej łącza prowadzą do stron zawierających profil autora serwisu Programy Aionela - czyli mnie ;) - w różnych serwisach internetowych. Uprzedzając pytanie - nie ma tu żadnych łącz do serwisów społecznościowych ponieważ w żadnym z nich nie posiadam konta.
Statystki udziału w projekcie RC5-72
Statystyki dotyczące mojego uczestnictwa w projekcie RC5-72 prowadzonym przez D.net. Więcej szczegółów na ten temat znaleźć można w tym dziale. Statystyki te dotyczą nowego konta pocztowego wykorzystywanego w systemie jako identyfikator użytkownika od 11 maja 2011. Dane dla poprzedniego adresu dotyczące niemalże 10 wcześniejszych lat znaleźć można tutaj.
Trofea w sieci PlayStation Network
Wykaz osiągnięć związanych z grami na konsoli PlayStation 3. Odrobina statystyk: posiadane gry - 57, z tego przechodzone - 50, z tego w pełni ukończone - 33, z tego posiadające trofea - 30, z tego ukończone z wynikiem 100 % - 12, z tego posiadające platynowe trofeum - 7 (prezentowane na powyższej stronie wyniki mogą minimalnie odbiegać od tej ilości ze względu na sposób liczenia trofeów w grach zawierających dodatki do pobrania). Jak więc widać to dosyć skromny wynik, ale ilość wolnego czasu już nie ta co kiedyś, choć parę perełek się znajdzie ;). Dla porównania ilość posiadanych gier na PS2 - 251, ilość gier posiadanych na PSX - 607, z czego w obydwu przypadkach ukończone w pełni gry stanowią w mojej ocenie blisko 90 % (dotyczy to szczególnie gier jRPG gdzie każda zajęła w okolicach 100 godzin), choć nigdzie nie było to śledzone.
Parametry postaci w grze Diablo 3
Kilka osób swego czasu mnie o to wypytywało - moja główna postać w grze Diablo 3. Uprzedzając pytanie - tak, grałem w anglojęzyczną wersję gry. Dlaczego? Odpowiedź znajduje się tutaj.

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.