Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Krówkowa kolekcja
Muszę przyznać, że nie przepadam za serwisami, których co druga strona zawiera komunikat "ta strona znajduje się aktualnie w budowie" lub podobny. Zazwyczaj wychodzę z założenia, że jeśli coś jest nieskończone, to nie ma sensu chwalić się tym innym. Tym razem jednak, w drodze wyjątku, chcąc jak najszybciej wystartować ponownie z serwisem, pozostawiłem jeden dział do ukończenia w późniejszym terminie. Tak, właśnie ten dział.

Co będzie można jednak znaleźć tutaj niedługo? Otóż zaprezentuję tu moją kolekcję wszystkiego co związane z krówkami. Dokładnie tak - jestem w posiadaniu ogromnej ilości gadżetów związanych z tym poczciwym zwierzęciem. To już moja druga kolekcja - obok pocztówek - którą chciałbym podzielić się ze światem. Dlaczego akurat krówki? Skąd mam tyle tego typu gadżetów? Na te i inne pytania odpowiem już wkrótce w tym właśnie dziale. Kolekcja, analogicznie do zbioru pocztówek, szczegółowo udokumentowana zostanie fotograficznie.

Żeby nie pozostać gołosłownym, pozostawiam coś na pobudzenie apetytu. Poniżej skromny fragment moich zbiorów. Po więcej zapraszam po jednej z kolejnych aktualizacji...

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.