Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Kontakt
Wstęp
Niniejsza sekcja podsumowuje możliwe formy kontaktu z autorem serwisu oraz wszystkich prezentowanych w nim materiałów - słowem ze mną. Jestem zawsze otwarty na konstruktywną krytykę, w szczególności chętnie wysłucham wszelkich propozycji dotyczących usprawnienia moich aplikacji, chętnie przeczytam Wasze raporty błędów, pomysły na nowe programy itd. Zawsze odpowiadam na każdą wiadomość z Waszej strony.
Metody kontaktu
Poczta elektroniczna
Zdecydowanie preferowana przeze mnie forma kontaktu we wszelkich sprawach związanych z serwisem. W większości przypadków odpowiadam tego samego dnia, a ponieważ odpowiedzi udzielam w wolnym czasie, są one zdecydowanie bardziej szczegółowe (często w razie potrzeby okraszone linkiem czy ilustracją, jeśli dany problem wymaga bardziej złożonego wyjaśnienia) niż zdawkowe tak/nie, które jest najczęstszą odpowiedzią w przypadku kolejnej przytoczonej metody kontaktu. Bardzo proszę o używanie zrozumiałych, logicznych tematów wiadomości - to zdecydowanie zmniejsza szansę na mylne uznanie jako spam i usunięcie przez automat Twojej wiadomości. Mój adres e-mail to: aionel at aionel kropka net.
Komunikatory internetowe
Kolejną - choć niezalecaną - metodą kontaktu są komunikatory internetowe. W tym przypadku trudno mi zagwarantować jakąś stałą porę w której zawsze jestem dostępny, niemniej jeśli akurat uda Ci się mnie spotkać online, to prawdopodobnie odpowiedź będzie natychmiastowa. Ponieważ nie korzystam regularnie z komunikatorów internetowych, nie daję żadnej gwarancji po jakim czasie uzyskasz odpowiedź kiedy zostawisz mi wiadomość podczas gdy jestem offline. Używane przeze mnie (jednocześnie) sieci to:
Poczta tradycyjna
Część z moich programów udostępniana jest na licencji Postcardware. Z tego względu poniżej podaję mój aktualny adres pocztowy. Zaznaczam, że w żadnym przypadku nie jest to dopuszczalna forma kontaktu we wszelkich sprawach związanych ze stroną - odpowiadam na "papierową" korespondencję wyłącznie w formie elektronicznej, stąd jeśli spodziewasz się odpowiedzi, dołącz proszę Twój adres e-mail. Mój adres to:
Piotr Chodziński
ul. Jasna 4/3
44-122 Gliwice

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.