Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Gry
Piramidka
Unikalna gra logiczna przypominającą nieco zasadami różnego typu pasjanse karciane, tyle że elementami używanymi w rozgrywce nie są karty, lecz kamienie domina. Zasady oparte zostały na tradycyjnej grze rozgrywanej prawdziwymi kamieniami domina. Krótki czas pojedynczej rozgrywki sprawia, że gra ta nadaje się świetnie do warunków biurowych i podobnych. Proste zasady, wciągająca rozgrywka oraz estetyczny, miły dla oka - w dodatku w pełni skórowalny - interfejs.
Max 2
Rozbudowana gra platformowa 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe i z nieco mniejszym na elementy logiczne. Pokonując kolejne poziomy należy zabijać coraz to groźniejszych wrogów, nie zapominając o zbieraniu pieniędzy. Dopracowane graficznie ruchome elementy (postać gracza, przeciwnicy itd.) oraz cieszące oko tła. Ciekawa muzyka i dopasowane odgłosy otoczenia. Przemyślane poziomy z dużą ilością sekretów do odkrycia, stanowiące prawdziwe wyzwanie dla wielbicieli gatunku.
Fast Ball 2
Gra należąca do gatunku breakout, którego to najpopularniejszym przedstawicielem jest Arkanoid. Unikalny system sterowania ograniczający wpływ gracza na trasę piłki i dodający nieco losowości jej ruchom. Ciekawa grafika i muzyka, spora ilość bonusów oraz poziomów.
Max
Prosta gra platformowa 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe. Celem gracza jest pokonywanie kolejnych poziomów, zabijając coraz to groźniejszych przeciwników i gromadząc gotówkę. Specyficzne sterowanie, prosta ale dopracowana grafika, interesująca muzyka i wiele sekretów do odkrycia.

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.