Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Archiwum aktualizacji
Część IX: #81 - #90
#81, 6 maja 2003
Witam! Wczoraj przypadł dokładnie tysięczny dzień istnienia strony. Na razie nie będę się zbytnio rozwodzić na ten temat, bo i tak już niedługo wypada trzecia rocznica założenia PA, myślę więc że wtedy napiszę coś więcej także i o tym. Mimo to kolejny raz pragnę podziękować tutaj wszystkim którzy interesują się moją stroną, pomagają mi zarówno fizycznie jak i duchowo w jej tworzeniu oraz nadsyłają propozycje nowych programów i usprawnień już istniejących pozycji. Jeszcze raz, dziękuję Wam wszystkim bardzo! W sam raz na tą okazję udało mi się ukończyć nowy program - Pomocnik krzyżówkowicza. Myślę, że jego przeznaczenie jest oczywiste. Program zaopatrzony jest w bardzo rozbudowany słownik, który przygotowywałem przez ostatnie dwa tygodnie. Do Pomocnika dołączyłem także szczegółowy plik pomocy - polecam zapoznać się z nim aby przekonać się o ciekawych możliwościach tego programu. Zapraszam do ściągania, możecie albo skorzystać z bezpośredniego linku po lewej stronie albo zajrzeć do działu Download. Przy okazji dzisiaj kolejny raz uzupełniłem dział Pocztówki oraz dodałem kilka ciekawych pozycji w dziale Linki. To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#82, 11 maja 2003
Witam! Dzisiaj drobniutka aktualizacja. Po pierwsze w dziale Osiągnięcia > Publikacje Prasowe dodałem informacje związane ze zrecenzowaniem i zamieszczeniem na CD Magazynu Internetowego WWW mojego Przypominacza. Miało to miejsce w numerze 11 z 2002 roku. Dlaczego więc dopiero teraz informuję o tym? No cóż, bo dopiero teraz się o tym dowiedziałem ;). Mimo iż Redakcja wspomnianego pisma nie zawiadomiła mnie o tym fakcie od razu, to i tak należą się jej wielkie podziękowania, gdyż teraz, kiedy się o to upomniałem, otrzymałem za darmo ten właśnie numer pisma. Ponadto, przy okazji kolejny raz zaktualizowałem dział Pocztówki. Zapraszam do pooglądania i poczytania, oraz przypominam o najnowszym moim programie - Pomocniku krzyżówkowicza. Ci którzy jeszcze go nie ściągnęli powinni to jak najszybciej nadrobić :). To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#83, 23 maja 2003
Witam! Dzisiaj uzupełniłem i poprawiłem kolekcję artykułów dotyczących projektu RC5-72. Dzięki temu tworzą one teraz bardziej spójną całość, nie zawierają kilku drobnych błędów merytorycznych oraz posiadają wiele nowych sekcji, jak np. szczegółowo omówioną konfigurację klienta czy część opisującą drużyny. Przy okazji zachęcam wszystkich do przyłączenia się do projektu. Od niedawna zająłem się reaktywacją drużyny RC5-72, więc każdy nowy członek jest mile widziany! Naprawdę każdy komputer się liczy, nieważne jak szybki ma procesor i czy łączysz się z Internetem przez modem czy przez stałe łącze. Więcej informacji znajdziecie w dziale Artykuły (polecam przeczytać po kolei trzy pierwsze z nich). Dzisiaj uzupełniłem również po raz kolejny dział Pocztówki, dzięki czemu lista zawartych w nim pozycji przekracza już 200. Niedawno także licznik odwiedzin przekroczył kolejną okrągłą liczbę, tym razem 30000. Dziękuję bardzo za każde z odwiedzin z osobna :). Osoby, które zainteresowały się działem Osiągnięcia wiedzą na pewno, że prawdziwa liczba odwiedzin jest o wiele większa i dlaczego tak się dzieje. Zapraszam do poczytania, pooglądania i dołączenia do projektu. To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#84, 7 czerwca 2003
Witam! Dzisiaj spora aktualizacja. Po pierwsze: do poprzedniej, zamieszczonej już krowiej tapety, dołączyłem nową tapetę, tym samym tworząc zestaw Moooo - krowie tapety. Myślę, że to nie lada gratka dla miłośników projektu RC5-72. Ponadto dodałem do ostatniego artykułu dotyczącego wspomnianego projektu mały prezent. Jaki? Zobaczcie sami :). Przy okazji, kolejny raz zachęcam do przyłączenia się do całego przedsięwzięcia! Po drugie zaktualizowałem dział Pocztówki - wzbogacając go o kolejne 50 pozycji. Uzupełniłem także dwie podsekcje działu Osiągnięcia - Publikacje i Statystyki o kilka nowych, interesujących informacji. Jako, że już niedługo będę mieć nieco więcej wolnego czasu jest duża szansa na nową wersję jednego z moich programów. Którego, przekonacie się sami. To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#85, 21 czerwca 2003
Witam! Dzisiaj ogromna (bo nieco zaległa) aktualizacja działu Pocztówki. Zainteresowanych zapraszam do oglądania kolekcji która przekroczyła już 300 pozycji! Przy okazji jeszcze dwie dobre wiadomości. Po pierwsze w lipcowym numerze Magazynu Internet znajdzie się wersja offline mojej strony. Myślę że to dobra okazja, szczególnie dla modemowców i posiadaczy innych wolnych łącz, aby przejrzeć cały mój serwis włącznie z takimi działami które ze względu na objętość pochłaniają dużo czasu - a dla modemowców pieniędzy - (mam na myśli tu głównie Artykuły, Pocztówki i Osiągnięcia). Druga sprawa: jako że obecnie wreszcie mam nieco więcej niż zwykle wolnego czasu, zgodnie z zapowiedzią najpóźniej do końca następnego tygodnia wydam nową wersję jednego z moich programów. Już niedługo sami zobaczycie którego :). To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#86, 1 lipca 2003
Witam! Dzisiaj zgodnie z obietnicą - w sam raz na dobry początek wakacji - nowa wersja programu Kolorowanka. Tak właściwie cały program został napisany od początku a jedynie nazwa i zastosowanie pozostały takie same. Kolorowanka w wersji 2.00 pozwala na wczytanie dowolnie dużego obrazka, obsługuje formaty BMP i PNG, posiada ogromną paletę kolorów, ulepszoną obsługę styli oraz wiele, wiele innych usprawnień. Zapraszam do ściągania! To tyle, trzymajcie się ciepło (albo lepiej nie, bo i tak jest dosyć gorąco ;)). Pa!
#87, 17 lipca 2003
Witam! Dzisiaj drobna aktualizacja. Po pierwsze zamieściłem kolejną wersję programu Kolorowanka. Wersja 2.01 dodaje obsługę języka włoskiego, zdecydowanie przyspiesza obsługę plików PNG oraz wnosi kilka innych drobnych usprawnień. Zapraszam do ściągania! Przy okazji, tradycyjnie, zaktualizowałem także dział Pocztówki. Szczerze mówiąc i tak robię to regularnie nawet nie wspominając o tym na stronie, tak więc warto tam czasem zaglądać :). Przy okazji wspomnę jeszcze o dwóch miłych faktach. Kolorowanka w nowej wersji została wyróżniona odznaczeniem 4 złotych gołębi w serwisie Completely Free Software co jest dla mnie naprawdę pozytywną niespodzianką. Poza tym Magazyn Internet w obecnym, lipcowym numerze zamieścił wersję offline mojej strony. Co prawda wspomniałem już o tym wcześniej, ale dopiero teraz można kupić ten numer pisma. To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#88, 19 lipca 2003
Witam! Dzisiaj malutka aktualizacja. Po pierwsze zaktualizowałem dział Pocztówki dodający pozycje z ostatnich dwóch tygodni. Po drugie zaś uzupełniłem dział Osiągnięcia o informacje na temat publikacji wersji offline mojej strony w Miesięczniku Internet. Zainteresowanych zapraszam do lektury. Przypominam także przy okazji o nowej wersji Kolorowanki :). To tyle, trzymajcie się ciepło. Pa!
#89, 1 sierpnia 2003
Witam! Dzisiaj, po długich obietnicach, zamieszczam nową wersję Przypominacza. W nowej wersji programu - tym razem oznaczonej numerkiem 1.50 - znalazło się wiele interesujących opcji oraz usprawnień. Co najważniejsze Przypominacz obsługuje teraz komunikaty przedawnione, pozwala na uruchamianie plików dowolnego typu oraz posiada wiele, wiele nowych udogodnień. Zapraszam do ściągania! Dla tych, którzy chcą korzystać ze starszej wersji aplikacji, nadal znajduje się ona na stronie. Zachęcam do dokładnej lektury bardzo szczegółowego pliku pomocy, z pewnością ułatwi Wam to korzystanie z nowych możliwości jakie daje program. Wspomnę dziś także o innym miłym fakcie. Ósmego sierpnia, a więc dokładnie za tydzień, wypada 3 rocznica powstania serwisu. Więcej informacji na ten temat już... za tydzień :). Przy okazji zachęcam do przyłączenia się do projektu RC5-72. Wspomniałem już o tym wiele razy, ale jako że obecnie moja drużyna rośnie w siłę, pozostaje mi tylko zachęcić kolejne osoby do przyłączenia się do przedsięwzięcia. Więcej informacji w dziale Artykuły. Na koniec przypominam o nowej wersji Przypominacza. To tyle na razie, trzymajcie się. Pa!
#90, 8 sierpnia 2003
Witam! Dokładnie trzy lata temu Programy Aionela rozpoczęły swoją działalność. Chciałbym więc tu i teraz podziękować każdemu kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do rozwoju serwisu. Do grupy tych osób zaliczają się wszyscy którzy podsyłali mi propozycje nowych programów oraz usprawnień programów już istniejących, także i Ci którzy napisali do mnie tyle miłych maili dotyczących mojej strony, wszyscy którzy wpisali się do księgi gości, Ci którzy pomagali mi przy testach programów, a także osoby regularnie odwiedzające stronę i wszyscy inni którzy wspierali mnie przez te 3 lata. Dziękuję Wam bardzo serdecznie! Z tejże okazji napisany rok temu artykuł Dwa lata minęły wzbogacony został o kolejny długi rozdział. Dzisiaj zamieściłem także nową, oznaczoną numerem 2.00 wersję programu MP3 Hint. Nowa wersja rozbudowana została o kilka bardzo przydatnych opcji o które tak bardzo prosiliście. To tyle na dzisiaj. Życząc sobie i Wam kolejnych 3 obiecujących lat współpracy zapraszam do ściągania MP3 Hinta i poczytania nowego artykułu. Trzymajcie się bardzo ciepło. Pa!

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.