Programy Aionela
Solidne, darmowe oprogramowanie dla każdego
www.aionel.net
GłównaMisjaAktualizacjeHistoriaObjaśnieniaPodziękowaniaMapa
Wstęp ProgramyGryWygaszacze CzcionkiWtyczkiSkórkiProgramowanieInne
ArtykułyFilmyD.netPocztówkiKrówki
O mniePublikacjeNagrodyUżytkownicyKontakt
ŁączaKsięgaSonda Kanał RSS
Archiwum aktualizacji
Część IV: #31 - #40
#31, 10 listopada 2001
Witam. Wreszcie mam stałe łącze :). W dziale Kontakt możecie dowiedzieć się jak najszybciej mnie dorwać i o coś ewentualnie zapytać. Dowiecie się także czy obecnie jestem online. Dzisiaj nowa wersja Fastpada i nowe screeny z Maxa 2 w dziale Niedługo. Have fun!
#32, 19 listopada 2001
Witam. W sobotę miałem urodziny, dzięki więc wszystkim za urodzinowe życzonka :). Dzisiaj jak zapewne zauważyliście zmieniłem nieco wygląd części nawigacyjnej strony - przyciski są mniejsze, żeby więcej ich się zmieściło w rozdzielczości 800 x 600 bez scrollbarów :). W dziale Niedługo wersja demo Maxa 2 z 4 światami. Teraz robię ukryte poziomy, a beta testerzy mogli już sobie na nich połamać zęby ;). Aha, nie zapomnijcie wpisać mi się do Księgi gości, która od dziś jest dostępna. Zobaczcie też w dziale O mnie moją własną karykaturkę. To tyle na dzisiaj, za tydzień może podeślę coś ciekawego!
#33, 1 grudnia 2001
Witam wszystkich :). Dzisiaj mały update: w dziale Download możecie ściągnąć elegancki a zarazem śliczny świąteczny wygaszacz Święta 2, który z pewnością przypadnie Wam do gustu - nie zapomnijcie czasem o pliku cncs32.dll, żeby później nie było problemów! Jeśli chodzi o Maxa 2 to są skończone 3 ukryte światy, jeszcze kosmetyka i może następne levele. Jeszcze drobny szczegół: gierka wyjdzie pod znakiem UGOPu, a więcej szczegółów już niedługo więc wpadajcie często :). A teraz nieco poza tematem: free4web.pl nieco zaczął ostatnio szwankować więc jeśli nie dostaliście ostatnio informacji o aktualizacji wińcie ich - a nie mnie ;). Jeśli sytuacja się powtórzy przeniosę mailing listę gdzieś indziej więc piszcie jeśli znowu coś nie dojdzie do Was. Jeszcze drobna rzecz całkowicie niezwiązana z niczym innym - czy ktoś wie skąd ściągnąć Secret Agenta 3 (stara dosowa gra)? Jeśli ktoś wie, niech napisze, z góry dziękuję. Trzymajcie się!
#34, 8 grudnia 2001
Drobny update. No cóż, free4web.pl padł chyba na dobre więc musiałem przenieść listę mailingową na inny serwer. Testowy mail doszedł do mnie w 3 minuty więc sądzę, że tym razem wszystko będzie grać. Jako że dopisałem wszystkie osoby z poprzedniej listy do nowej, nie musicie się jeszcze raz zapisywać. Formularz na stronie głównej znowu działa. Oki, dzisiaj uporządkowałem też dział Niedługo, obejrzyjcie go sobie i poczytajcie zaktualizowane informacje o grze, to już naprawdę niedługo (będę starać się wyrobić do końca roku, ale jak to mi wyjdzie dopiero zobaczymy). Strona z newsami jest nieco duża więc zacznę chyba pisać je na nowej stronie od następnego roku :). Za tydzień będzie nowy programik, trzymajcie się. Btw. wielkie dzięki za link do Secret Agenta 3 - doceniam to, że ktoś czyta newsy i jest skory do pomocy. To by było na tyle. Hmm, mam przy okazji nadzieję, że te bannery Was za bardzo nie denerwują ;).
#35, 10 grudnia 2001
Witam. Dzisiaj nowy program Rozsyłacz. Sam go używam do wysyłania newsów o aktualizacjach do Was, a teraz dokończyłem go i możecie go sobie ściągnąć w dziale Download. Następnym razem będzie znowu więcej szczegółów dotyczących Maxa 2, wpadajcie więc często :). To tyle. Pa! 
#36, 17 grudnia 2001
Witam. Kolejna mocno usprawniona wersja programu Rozsyłacz już do ściągnięcia w dziale Download. Zaktualizowałem także dział Niedługo, który zawiera najnowsze informacje dotyczące Maxa 2, ponadto poddział Postęp prac, gdzie można sobie poczytać o tym co zostało już zrobione. Przypominam także o księdze gości, oraz wygaszaczu Święta 2, który to z pewnością Wam się przyda :). Piszcie też wszystko co Wam się nasuwa w sprawie Maxa 2. To tyle.
#37, 22 grudnia 2001
W sumie to dzisiaj nie ma nic nowego :(. Ale chciałem updatenąć nieco świątecznie stronę. Okazuje się, że ostatnimi czasy odwiedzalność mocna wzrosła. Bardzo mnie to cieszy, a Was jeszcze bardziej powinno ucieszyć, że Max pojawi się na 100 % w styczniu gdyż jest prawie skończony. Max 1 i 2 będzie mieć swoją oficjalną stronę i będzie oczywiście jak zwykle dwujęzyczny. Chciałbym także dodać, że na boku robię też inną malutką gierkę, ale może o tym kiedy indziej.
#38, 28 grudnia 2001
Oficjalnie oświadczam, że prace nad Maxem 2 zostały zakończone. 26 grudnia 2001 o godzinie 12:40 beta testerzy dostali ostateczną wersję final beta. Teraz do 1 stycznia 2002 roku (włącznie) mają czas na testy. Do tego czasu wykryli już mnóstwo błędów więc poprawiania też będzie mnóstwo :). Ale samej gry to jeszcze nie koniec została do zrobienia pomoc i oficjalna strona Maxa 1 i 2 (wszystko dwujęzycznie), jeśli nic się nie zmieni to niedługo powinna być do obejrzenia pod adresem www.max.k7.pl. Gra ukaże się jednocześnie na 4 polskich i 10 zagranicznych stronach, więc oczekuję dużego zainteresowania grą. Oczywiście jeśli szczęście będzie sprzyjać to może uda się to zamieścić nawet na jakiegoś CDeka gazetki :). Oficjalna premiera w styczniu, więc czekajcie niecierpliwie...
#39, 8 stycznia 2002
Tak się składa, że kolejny roczek mnie i Wam przybyło :). Z tej okazji chciałbym wszystkim wpadającym na tą stronę złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i szczęścia w nowym roku, bo bez tego ani rusz. Oprócz tego jeden, ale za to konkretny komunikat. Premiera Maxa 2 odbędzie się oficjalnie w sobotę (12 stycznia 2002). To powinno wystarczyć. Przypominam także, że gra w pełnej wersji pozostanie w 100 % darmowa i nie pytajcie już więcej o to :). Gra jest zasadniczo ukończona, mam już nawet ostateczną zgrywkę i plik pomocy. Jest jeszcze do dokończenia strona Maxa 2, która przypominam już niedługo powinna być dostępna pod adresem www.max.k7.pl, oprócz tego jeszcze instalka do zrobienia i wszystko gotowe do uploadu. Gra będzie zajmować około 2 MB (spakowany ZIPem instalator), naprawdę warto ściągnąć ;). Zapowiadam też, że po małej przerwie (muszę nieco ochłonąć - wbrew pozorom tworzenie gier czy programów to niestety nie tylko przyjemności) wracam do moich nieco starszych programów a więc zacznę pracować nad kolejnymi wersjami Fastpada, Tray Start i SMP. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie - piszcie. Bardzo raduje się moje serce ostatnio z prostej przyczyny, coraz częściej piszecie i znajdujecie mnie na GG, gratulując, życząc kolejnych sukcesów (a miałem już jakieś? :) i zgłaszając Wasze opinie na temat moich programów i gier. I tak ma być :). To tyle, dział Niedługo troszkę nie aktualnięty ale nie ma po co już ;).
#40, 20 stycznia 2002
Powinno wystarczyć jedno zdanie: Max 2 jest już dostępny w pełnej wersji! Ściągnijcie go w dziale Download, obejrzyjcie też oficjalną stronę Maxa 1 & 2 pod adresem www.max.k7.pl. Powodem tygodniowego opóźnienia jest "siła wyższa", czyli awaria mojego sprzętu z którą użerałem się przez cały tydzień. Po lekkiej przerwie powrócę do prac nad nowymi wersjami moich programów, m.in. Fastpada, Tray Start oraz SMP. Nie będę pisać więcej bo i tak pewnie tego nie przeczytacie tylko ściągniecie Maxa 2 ;). Piszcie do mnie, wpisujcie się do księgi gości i łapcie mnie na GG, będzie mi bardzo miło :). To tyle.

Copyright (c) 2000 - 2014 Piotr Chodziński. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbudowane z poprawnym wykorzystaniem: XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, RSS 2.01, jQuery 1.52.
Polskie znaki kodowane w standardzie ISO-8859-2. Współpracuje z każdą nowoczesną przeglądarką.